we are tops in employee leasing

Client name:

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna.”

Client name:

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna.”

We are Apex Uitzend BV

René Sinke

r.sinke@apexuitzend.nl
+31 6 52 61 31 62

 

Anouk Bakker

a.bakker@apexuitzend.nl
+31 113 57 16 18

 

Lex van Wallenburg

Planning
l.van.wallenburg@apexuitzend.nl
+31 6 25 10 71 23

Pascal Sinke

Planning
p.sinke@apexuitzend.nl
+31 6 25 10 71 23

 

Cathy Vogelaar

Administration
c.vogelaar@apexuitzend.nl
+31 113 57 16 18

 

Rianne Verschuure

Administration
r.dekoning@apexuitzend.nl
+31 113 57 16 18

 

Anita Witkam

Administration
a.witkam@apexuitzend.nl
+31 113 57 16 18

 

Ad Humme

Housing
a.humme@apexuitzend.nl
+31 6 46 21 84 71

 

Success