we are tops in employee leasing

Naam *

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna.”

Naam *

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna.”

Wij zijn Apex Uitzend BV

René Sinke

r.sinke@apexuitzend.nl
+31 6 52 61 31 62

 

Anouk Bakker

a.bakker@apexuitzend.nl
+31 113 57 16 18

 

Lex van Wallenburg

Planning l.van.wallenburg@apexuitzend.nl
+31 6 25 10 71 23

Pascal Sinke

Planning
p.sinke@apexuitzend.nl
+31 25 10 71 23

 

Cathy Vogelaar

Administratie
c.vogelaar@apexuitzend.nl

+31 113 57 16 18

 

Rianne Verschuure

Administratie
r.dekoning@apexuitzend.nl

+31 113 57 16 18

 

Anita Witkam

Administratie
a.witkam@apexuitzend.nl
+31 113 57 16 18

 

Ad Humme

Huisvesting
a.humme@apexuitzend.nl

+31 6 46 21 84 71

 

Success